page loader


Swift چیست

Swift چیست

سوئیفت چیست؟

سوئیفت (swift) انجمن ارتباط مالی بین بانکی بین‌المللی است که از حروف اول عبارت “The Society For Worldwide Interbank Financial Telecopmmunication” مشتق شده است و مرکز آن در کشور بلژیک است و به صورت مؤسسه و به شکل تعاونی فعالیت می‌کند. بعد از خاتمه جنگ جهانی دوم، به ویژه در اواخر دهه 1950، تجارت جهانی به سرعت شروع به رشد و شکوفایی کرد و به موازات آن حجم عملیات بین‌المللی بین بانکی گسترش یافت، لیکن رعایت نکردن استانداردهای بین‌المللی در محاورات بین بانکی باعث آشفتگی در پرداخت‌های بین‌المللی و افزایش هزینه‌های بانکی شده بود. از این رو در اوایل دهه 1960 حدود 60 بانک بزرگ اروپایی و آمریکایی به این فکر افتادند که چگونه می‌توان پیام‌های بین بانکی را به نحوی طرح‌ریزی و استاندارد کرد که اتوماسیون سیستم بانکی بین‌المللی را به همراه داشته باشد. در دسامبر سال 1967 هفت بانک طراز اول کشورهای آمریکا، اتریش، انگلستان، دانمارک، سوئیس، فرانسه و هلند مطالعه را شروع و در سال 1971، 73 بانک از این کشورها هزینه مطالعه را تقبل کردند. این مطالعه به همت گروهی از متخصصان و به مدت یک سال طول کشید و نتایج آن در سال 1972 ارایه شد. در نهایت در ماه می 1973 سوئیفت با عضویت 239 بانک از 15 کشور در شهر La Hulpe در نزدیکی بروکسل پایتخت کشور بلژیک تأسیس شد.


ادامه ...

پشتیبانی اپلیکیشن

پشتیبانی اپلیکیشن
پشتیبانی و بروزرسانی یکی از مباحث اصلی در زمینه ی طراحی اپلیکیشن اندروید و iOS است چراکه هر کسب و کار با توجه به نیازهای خود در بازه زمانی معین نیاز به بروزرسانی اطلاعات خود دارد. حال در دنیای اینترنت که به روز بودن حرف اول را می زند می توانید با انتخاب یکی از پلن های پشتیبانی و بروزرسانی برنامه نویسان دانش برتر بعد از سفارش ساخت اپلیکیشن اندروید و iOS بابت آپدیت اپلیکیشن موبایل خود مطمئن باشید.

ما در شرکت طراحی اپلیکیشن موبایل دانش برتر سهند این امکان را داریم تا پس از طراحی اپلیکیشن اندروید و iOs ، شما را تنها رها نکرده و خدمات بروزرسانی و پشتیبانی اپلیکیشن موبایل را هم برای شما با بهترین شیوه ممکن انجام دهیم. لازم به ذکر است هرگونه خدمات پشتیبانی فنی دربرنامه نویسان دانش برتر سهند برای شش ماه اول برای کلیه مشتریان گرامی به صورت رایگان عرضه می شود


ادامه ...

گفتگو در مورد طراحی اپلیکیشن