page loader


راهنمایی برای افزایش تعامل کاربران با اپلیکیشن‌های موبایل

راهنمایی برای افزایش تعامل کاربران با اپلیکیشن‌های موبایل
یکی از مسائل مهمی که بعد از طراحی اپلیکیشن باید به آن توجه داشت؛ جذب و افزایش کاربران وفادار است که همیشه جزء دشوار ترین مراحل کار به شمار می آید. طبق تحقیقات انجام گرفته در سال 2020 پس از انتشار اپلیکیشن بیش از سه چهارم مردم فقط یکبار آن را باز می کنند. بدون شک شما می خواهید نرم افزار تلفن همراه تان جزء اپ های اصلی مخاطبان قرار داشته باشد. برای دستیابی به این وضعیت باید استراتژی های خاصی را برای اپلیکیشن خود ارائه دهید.

ثبت سفارش و مشاوره

ما در این مقاله سعی داریم تا روش هایی را به شما پیشنهاد نماییم تا با کمک آن ها بتوانید کاربران وفادار زیادی را جذب اپلیکیشن خود کنید. شاید تمام موارد گفته شده در این مقاله برای شما کاربردی نباشد اما پیشنهاد ما این است که روش هایی که با ویژگی هایی اپلیکیشن شما همگام هستند را ازمایش کنید. 


ادامه ...

استفاده از تحلیل داده در بهبود عملکرد اپلیکیشن‌های موبایل

استفاده از تحلیل داده در بهبود عملکرد اپلیکیشن‌های موبایل
اگرچه باور آن سخت است اما اپلیکیشن های موبایل و گوشی های تلفن همراه تنها در یک دهه تا این حد همه‌گیر شده‌اند. با این حال، در طی این زمان، اکوسیستم موبایل تقریباً هر شکلی از محاسبات را تحت الشعاع قرار داده است.

بیش از ۵۰ درصد ترافیک اینترنت و 70 درصد بازدیدهای سایت از طریق دستگاه‌های تلفن همراه استفاده می‌شود، بنابراین اکثر کاربران تلفن همراه تجربه‌ای را که برای موبایل بهینه نشده باشد تحمل نمی کنند. بهترین راه برای بهره‌برداری از تمام این ترافیک استفاده از اپلیکیشن ها است و مانند هر چیز دیگری، یک اپلیکیشن موبایل برای ارائه بهترین تجربه به کاربران خود به نظارت و بهبود مداوم نیاز دارد. به همین دلیل است که تحلیل اپلیکیشن نقش مهمی را ایفا می کند.


ادامه ...

استفاده از ابزار طراحی اپلیکیشن جهت دسترسی به بیشترین تجربه کاربری

استفاده از ابزار طراحی اپلیکیشن جهت دسترسی به بیشترین تجربه کاربری
ابزارهای بسیاری برای طراحی ui/ux ساخته شده که همگی دارای ویژگی هایی هستند که طراحان را قادر می سازند تا رابط کاربری و تجربه کاربری بهتری را به کاربر ارائه دهند و فرآیند طراحی را برایشان تسهیل میکند. بنابرین بدون شک پس از کسب علم و دانش در طراحی ui/ux استفاده از ابزار مناسب لازمه کار طراحان سایت می باشد. به یاد داشته باشید که ابزارها به شما نخواهند گفت چه گونه طراحی سایت خود را انجام دهید.

آنها صرفاً به شما کمک می کنند تا ایده خود را راحت تر پیاده سازی کنید. تجربه کاربری UX امروزه بیش از هر زمان دیگری حائز اهمیت است. در طراحی ui/ux شما باید علاوه بر توجه به جذابیت طرح نهایی به مسیری که قصد دارید کاربر را به سمت آن هدایت کنید نیز توجه داشته باشید. اگر وبسایتی از طراحی رابط کاربری استانداردی برخوردار باشد و از تجربه کاربری دور بماند، کاربران تمایل به رهایی آن پیدا می کنند، هرچه قدر هم که وبسایت زیبا باشد.


ادامه ...

نکات مهم در ایجاد اپلیکیشن های خصوصی

نکات مهم در ایجاد اپلیکیشن های خصوصی
نکات مهم در ساخت اپلیکیشن

در هنگام ساخت اپلیکیشن چه نکاتی دارای اهمیت می باشد؟

امروزه اپلیکیشن ها رو به گسترش می باشند و هر کس با دانش اندک خود میتواند دست به ساخت اپلیکیشن ها و توسعه آنها بزند همچنین استفاده از این تکنولوژی نیاز به سرمایه زیادی ندارد ولی برای اینکه بتوانیم اپلیکیشنی بازار پسند تولید کنید باید یکسری نکات را مد نظر داشته باشید .

No related posts.

1.شناسایی نیاز کاربران:

مهمترین مرحله در ساخت اپلیکیشن بررسی و شناسایی نیاز روز کاربران می باشد شما در این مرحله باید به بررسی و تحقیق در بازار بپردازید و اگر دارای کسب وکار فیزیکی هستید با طرح پرسشنامه های در بین مشتریان وفادارخود نظرو سلایق آنها را جویا شوید . با این کار شما با دیدی باز وارد مسیری می شوید که تا انتهای مسیر برایتان روشن و واضح می باشد.


ادامه ...

بهترین روش‌ها برای مدیریت پروژه در توسعه اپلیکیشن

بهترین روش‌ها برای مدیریت پروژه در توسعه اپلیکیشن
تکنیک‌ مدیریت پروژه نرم افزاری

یک پروژه مهندسی نرم افزار معمولی شامل جمع‌آوری نیازمندی‌ها، توسعه و تست نرم افزار و نگهداری منظم محصول نرم افزاری است.

تعدادی تکنیک‌ مدیریت پروژه نرم افزاری

تکنیک‌ مدیریت پروژه نرم افزاری ۱: فرآیند یکپارچه منطقی (RUP)

این تکنیک مدیریت پروژه نرم افزاری تکراری و در عین حال چابک است. تکراری است، زیرا فعالیت‌ها در طول پروژه تکرار می‌شوند و چابک است زیرا می‌توان آن‌ها را متناسب با نیازهای نرم‌افزاری تنظیم کرد.


ادامه ...

گفتگو در مورد طراحی اپلیکیشن