page loader


اپلیکیشن حرفه ای

اپلیکیشن حرفه ای
در ابتدا باید بدانیم اپلیکشن چیست و به چه معناست، سپس به بررسی طراحی اپلیکیشن و چیستی آن بپردازیم. اپلیکیشن ها در واقع نرم افزارهای مربوط به گوشی های هوشمند هستند. درست مانند نرم افزارهای مربوط به کامپیوتر و ویندوز!!! به تمام مراحل طراحی گرافیکی، نوشتن کد تا اولین نسخه برای تست، طراحی اپلیکیشن می گویند. حال می خواهیم با دلایل طراحی اپلیکیشن ها و مراحل طراحی اپلیکیشن بیشتر آشنا شویم. تا پایان مقاله ما را همراهی کنید


ادامه ...

شرکت هوش مصنوعی

شرکت هوش مصنوعی
مهم‌ترین شرکت هوش مصنوعی در دنیا کدام است؟ در حالی که تا مدتی پیش هوش مصنوعی (artificial intelligence) به عنوان موضوعی جذاب اما دور از دسترس به حساب می‌آمد، امروزه بسیاری از شرکت‌های بزرگ در دنیا از الگوریتم‌های یادگیری ماشین (machine learning) و شبکه عصبی (neural networks) به صورت دائمی در کسب و کارشان استفاده می‌کنند.


ادامه ...

شرکت های هوش مصنوعی

شرکت های هوش مصنوعی
در این مقاله به معرفی شرکت‌های چند‌ حوزه‌ای هوش مصنوعی در ایران پرداخته‌ شده است. هوش مصنوعی شامل چهار حوزه اصلی بینایی ماشین، داده‌کاوی، پردازش زبان طبیعی و پردازش گفتار است


ادامه ...

نحوه محاسبه قیمت سفارش طراحی سایت

نحوه محاسبه قیمت سفارش طراحی سایت
در یکی دو سال اخیر با بروز پاندمی کرونا در سراسر جهان و تعطیلی برخی مشاغل سنتی، اکثر صاحبان کسب‌وکار متوجه اهمیت فعالیت در بستر آنلاین شده‌اند و بسیاری به دنبال داشتن وب‌سایتی برای فعالیت کاری‌شان هستند. با افزایش سفارش‌های طراحی سایت تصمیم گرفتیم تا مقاله‌ای را درباره نحوه محاسبه قیمت طراحی سایت و عوامل تأثیرگذار بر تعیین قیمت آن آماده کنیم.


ادامه ...

طراحی سایت سالن زیبایی

طراحی سایت سالن زیبایی
طراحی سایت سالن زیبایی با توجه به تغییرات کسب و کار ها و پیش روی به سمت آنلاین شدن بسیار رواج پیدا کرده است. کسب و کارهای موفق هم در فضای فیزیکی و هم فضای آنلاین مشغول به کار هستند، حتی برخی از آن ها به تنهایی در فضای اینترنت فعالیت می‌کنند. در هر صورت داشتن یک وب سایت حرفه ای از ملزومات موفقیت در شغل شماست. آرایشگاه های زنانه و مردانه با داشتن وب سایت می‌توانند به پیشرفت هر چه بیشتر خودشان کمک کنند. افراد بسیاری در این صنف، فعالیت حرفه ای در فضای اینترنت دارند و بسیار موفق هستند. در ادامه در خصوص شرایط یک وب سایت جذاب برای سالن های زیبایی صحبت می کنیم.


ادامه ...

گفتگو در مورد طراحی اپلیکیشن