page loader

درباره شرکت برنامه نویسان دانش برتر سهند بشتر بدانید

شـرکت نرم افزاری برنامه نویـسان دانش برتر سـهند در یک نگاه

شـرکت نرم افزاری برنامه نویـسان دانش برتر سـهند یک شرکت نرم افزاری در تبریز می باشد که کار تحقیق و پژوهش خود را از سال ۱۳۸۲ در مرکز آموزشی تحقیقاتی شهید تجلایی واقع در کلان شهر تبریز شروع کرده و با جمع آوری برترین‌های آن مرکز از سال ۱۳۸۳ به صورت یک تیم واحد شروع به برنامه نویسی و طراحی انواع وب سـایت‌ ها و برنامه های کاربردی با جدیدترین تکـنولوژی‌های روز دنیا با خلاقیت‌های زیـبا و متفاوت کردند

شرکت برنامه نویسان دانش برتر سهند ازنخستین شرکت نرم‌افزاری ایران است که طراحی سیستم های نرم افزاری خود را با توجه به تحولات فناوری و نیاز مشتریان، به شکل سیستمی یکپارچه به بازار عرضه کرده و همین امر موجب پیشتازی ما در این حوزه بوده است.

ما همواره با تمرکز بر طراحی سیستم های نرم افزاری‌ و وب سرویس‌های کاربردی مورد نیاز موسسات و سازمان‌ها، آن‌ها را به استفاده از فناوری‌های جدیدتر برای ساده‌تر کردن و سرعت بخشیدن به کارشان ترغیب کرده‌ایم که نمونه آن می‌توان به تکنولوژی MVC.ORM اشاره کرد.

شـرکت نرم افزاری برنامه نویـسان دانش برتر سـهند با به‌کارگیری استانداردهای جهانی و از طریق توسعه‌ی فناوری اطلاعات و دانش مورد نیاز در سازمان‌ها و موسسات خصوصی و دولتی، می‌کوشد کسب و‌کار مشتریانش را به عنوان شرکای تجاری خود، توسعه دهد. وامید واریم مسیر پیشرفتمان را هموار کرده باشیم.

در سال‌های اخیر، شـرکت نرم افزاری برنامه نویـسان دانش برتر سـهند توجه بیشتری به افزایش سرعت و بهینه سازی و پایداری خدمات و کیفیت و کمیت محصولات خود داشته است. ما در تعیین مزیت رقابتی، قضاوت بازار و مشتریان را ملاک قرار داده‌ایم و معتقدیم هر چه بیشتر از نگاه مشتری به مسائل بنگریم، به واقعیت بازار نزدیک‌تر می‌شویم.


تماس با ما
about us

پروژه های شرکت

Projects Completed
Happy Clients
Coffee Cups
Professional Staff
Press Released
devices

سرویس های ما لیست سرویس های شرکت برنامه نویسان دانش برتر سهند

برنامه نویسی گوشی های هوشمند

برنامه نویسی برای انواع گوشی های هوشمند از جمله اندروید و ای او اس و ... با بهترین کیفیت و کد نیویسی نتیو

برنامه نویسی نرم افزار

برنامه نویسی و توسعه نرم افزار های ویندوز دسکتاپ و هوشمند سازی انها

چند سکو

برنامه نویسی و توسعه نرم افزار ها در تمام سیتم عامل های معمول (وب ، ویندوز دسکتاب،اندروید و ای او اس)

سیستم مالی

انجام کلیه پروژه های سیستم یکپارچه مالی و هوشمند سازی

پشتیبانی و هوشمند سازی

هوشمند سازی انواع سامانه های تحت وب و ویندوز و سیستم عامل های گوشی های هوشمند و پشتیبانی تمام نرم افزار ها در چند سیستم عامل

اموزش نیروی انسانی

آموزش نیروی انسانی در تمام بخش های اداری و سازمانی

نمونه کار طراحی اپلیکیشن اندروید و ای او اس مشاهده

نمونه کار طراحی اپلیکیشن ویندوز مشاهده

نمونه طراحی اپلیکیشن و نمونه طراحی وب سایت
گفتگو در مورد طراحی اپلیکیشن