page loader


مشاوره طراحی اپلیکیشن

مشاوره آی تی، نیاز امروز کسب و کارهای مبتنی بر اپلیکیشن

تا چه اندازه با فضای اپلیکیشن آشنا هستید؟ آیا به درستی از این فضا استفاده می کنید؟ آیا تا تا این لحظه به ایجاد یک فضای کسب و کار در محیط اینترنت اندیشیده اید؟ و شاید چنین کسب و کاری دارید ولی نمی توانید نتیجه ی مطلاپلیکیشن و مورد انتظار را از آن داشته باشید… فکر نمی کنید که تحت هر یک از شرایط بالا شما نیاز به یک مشاوره آی تی دارید؟ یک مشاوره راه اندازی کسب و کار مبتنی بر اپلیکیشن می تواند به خاپلیکیشنی شما را در فضای پر پیچ و خم اینترنت راهنمایی کند.

کسب و کارهای مبتنی بر اپلیکیشن را می توان به روش های متفاوت و در فضای متنوعی ایجاد کرد. از تاسیس یک سایت گرفته تا اپلیکیشنلاگ و یا ایجاد فضا هایی مثل پیج و کانال در شبکه های اجتماعی. اما آنچه در کل اتفاق می ‌افتد، ایجاد یک بستر در فضای اینترنت می باشد. بستری با اهداف اقتصادی و درآمدزایی. حال تا چه اندازه با نحوه ی ایجاد چنین بستری آشنا هستید؟ چه طور باید در چنین فضایی فعالیت کنید؟ اصلاً چه طور فعالیت اقتصادی را می ‌توان در این فضا تجاری سازی نمود؟ مخاطبان شما چه کسانی هستند؟

این مخاطبان در کجا قرار دارند و از چه طریق با شما و اپلیکیشن سایت شما آشنا خواهند شد؟ این سوالات و بسیاری دیگر که قطعاً در آغاز راه ایجاد یک فعالیت اقتصادی در فضای اپلیکیشن، برای بسیاری از کسانی که می خواهند وارد این مسیر شوند و حتی در مسیر هستند، ایجاد می شود. سوالاتی که پاسخ صحیح به آن از طریق یک مشاوره آی تی درست و کارآمد محقق خواهد شد.
کسب و کار مبتنی بر اپلیکیشن، از ایده تا موفقیت

بسیاری از افرادی که به هر دلیلی با فضای اینترنت سر و کار دارند، در صورت خرید و یا پرداخت هزینه و یا رسیدن به خدماتی از طریق یک اپلیکیشن سایت اینترنتی، در حالتی ناخودآگاه به اپلیکیشن سایتی که از طریق آن خدماتی را دریافت کرده اند، فکر می کنند. خب، این خدمات در نگاه اول خیلی ساده، راحت و در عین حال ثروت آفرین به نظر می رسد. این گونه افراد احتمالا پیش خود خواهند گفت: اگر فردی از طریق این سایت کسب درآمد می ‌کند، چرا من این درآمد را نداشته باشم؟…

خب، این سوال شیرین و البته بسیار مهمی در آغاز یک کسب و کار مبتنی بر اپلیکیشن می باشد. اما آیا به صرف پرسیدن این سوال، کسب و کار اینترنتی فراهم خواهد شد؟ ما در مشاوره آی تی خود، مثلاً در همین مقاله، افراد را تشویق به پرسیدن چنین سوالاتی از خود می نماییم. اما این نکته را هم در نظر می گیریم که هر کسب و کاری به صرف خواستن ایجاد نخواهد شد.
فضای اینترنت یک فضای بسیار باز و در عین حال بسیار متنوع می باشد. فرض کنید شما در این فضا با کسب و کاری آشنا شده اید. اگر بخواهید عین آن کسب و کاری که دیده اید را ایجاد کنید، آیا تضمینی برای موفقیت خواهید داشت؟…

مشاوره آی تی در خلق کسب و کار مبتنی بر اپلیکیشن در یک نگرش کلی داشتن یک ایده ی مناسب را شرط جالب ورود به فضا های کسب و کار مبتنی بر اپلیکیشن می‌ داند. البته ایده های نو شرط جالب ورود به این فضا ها هستند. چرا که راه ‌اندازی یک کسب و کار اینترنتی الزاما نیاز به یک ایده ی جدید و یا خلاقانه ندارد. بلکه می تواند در غالب یک ایده ی تثبیت شده و مورد آزمون قرار گرفته انجام شود. مشاوره آی تی، داشتن ایده را بهترین مسیر ورود به این عرصه می داند.

اما اگر ایده ی خاصی وجود ندارد، می‌توان این ایده را به خلق یک فضای تکراری در یک محیط جدید در نظر گرفت. مثلا یک ایده ی جذاب و موفق و پیروز را روانه ی یک شهر دیگر نمایید تا از طریق فضای مجازی در آن شهر به کسب درآمد بپردازید. خب، این ها می ‌شود تفکرات آغازین یک کسب و کار مبتنی بر اپلیکیشن. تفکراتی که می توانند بسیار پیچیده تر، عمیق تر، مفهومی تر و استراتژیک تر از این حرف‌ ها باشد. مسائلی که از مسیر یک مشاوره آی تی می تواند به درستی در تحقق پیدایش یک کسب و کار در فضای اپلیکیشن کمک شایانی نماید.

مشاوره راه اندازی کسب و کار مبتنی بر اپلیکیشن، مسیر موفقیت در این فضای هزار تو و هزار رنگ را در آگاهی کامل از فضای مجازی می داند. این یک امر حتمی است. اگر فضای اپلیکیشن را به مکانی ناآشنا، گنگ و غریب تجسم کنید، قطعاً برای ورود به آن و پیمودن درست و صحیح و امن و موفقیت آمیز در آن نیاز به یک راهنما خواهید داشت. راهنمایی که این فضا را با همه ی پیچیدگی های آن به درستی می شناسد و می تواند به خاپلیکیشنی راهنمای مورد اطمینان شما باشد. مشاوره آی تی در واقع همان راه بلد شما در لحظه ی ورود شما به فضای پر پیچ و خم اپلیکیشن خواهد بود.
کسب و کار مبتنی بر اپلیکیشن، فضایی درآمدزا و بدون سرمایه برای راه ‌اندازی

فرض کنید که فردی دارای مهارتی خاص و یا تخصصی مبتنی بر دانش و یا کسب تجربه می باشد. فرقی نمی کند، از یک خیاط حرفه ای گرفته تا یک برنامه نویس کامپیوتری به هر صورت این فرد اگر بخواهد در مسیر تخصص و یا مهارت خود به کسب درآمد اقدام کند، باید از چه طریق اقدام به معرفی خود و مهارت های خود نماید؟

اولین و منطقی ترین و احتمالا محتمل ترین پیشنهاد که غالباً در ذهن افراد بسیاری نقش می بندد، کار کردن این فرد درغالب یک کارگر ماهر و یا یک فرد متخصص برای یک مجموعه و یا یک شرکت خاص می باشد. یک پیشنهاد دیگر می تواند به استقلال اقتصادی و صنعتی آن فرد بیاندیشد. مثلا یک مغازه در سطح شهر و یا راه اندازی کارگاهی کوچک و حتی بزرگ…

 

پیشنهاد اول می ‌شود کار کردن برای دیگران. فعالیتی که قطعاً با توجه به تخصص فرد مورد نظر، درآمد مورد انتظار را به همراه نخواهد داشت. اما اگر سرمایه ی مسیر دوم را نداشتیم چه؟ آیا واقعا الزام به کار برای یک موسسه ی دیگر هستیم؟ مادر مشاوره آی تی، داشتن یک مهارت را اولین شرط پیروزی در فضای کسب و کارهای مبتنی بر اپلیکیشن می دانیم. مشاوره راه اندازی کسب و کار مبتنی بر اپلیکیشن در واقع به اولین چیزی که می اندیشد، راه اندازی کسب و کار هایی است برای کسانی که به هر دلیلی نمی توانند سرمایه ی لازم به جهت راه اندازی کسب و کار خود در فضای واقعی، مثلا یک مغازه اقدام کنند. وقتی مهارتی دارید یعنی آن که می توانید به راحتی در فضای مجازی با صرف کمترین هزینه اقدام به راه اندازی کسب و کار مبتنی بر اپلیکیشن داشته باشید. این اصل اول و برگ برنده ی کسب و کارهای مبتنی بر اپلیکیشن می باشد. یک مسیر مطمئن به جهت کسب درآمد با صرف کمترین هزینه و کمترین سرمایه ی ممکن.

اما آیا برای رسیدن به یک کسب و کار موفق در فضای اپلیکیشن الزاما نیاز به داشتن یک مهارت یا تخصص می باشد؟ خب، الزاما این طور نیست. به هر حال فضای اپلیکیشن می تواند یک محیط عالی به جهت فعالیت کسانی باشد که می‌خواهند خارج از عرضه ی فعالیت های خدماتی، اقدام به فروش کالا داشته باشند.

    در مشاوره آی تی به جهت راه اندازی کسب و کارهای مبتنی بر اپلیکیشن قبل از ورود به ایجاد اپلیکیشن به جهت کسب و کار، سعی می ‌شود که فرد مورد نظر در ابتدا با انواع روش های کسب و کار در فضای اپلیکیشن آشنا شود.

انواع روش ها در کسب و کارهای مبتنی بر اپلیکیشن

در مسیر یک مشاوره راه اندازی کسب و کار مبتنی بر اپلیکیشن، اولین سوالی که پرسیده می شود این خواهد بود که فرد مورد نظر دقیقا قرار است به چه نوع فعالیتی در فضای مجازی اقدام نماید. یک مشاوره آی تی بدون در نظر گرفتن نوع فعالیت نمی ‌تواند یک مشاوره ی درست و کارآمد باشد.

در واقع احتمالا فردی که به دنبال مشاوره آی تی به جهت کسب و کار مبتنی بر اپلیکیشن می باشد، چندان نگرش صحیحی به نوع فعالیتی که می خواهد ارائه کند، نداشته باشد. این می تواند وظیفه ی یک مشاوره آی تی کارآمد باشد تا بتواند به طور صحیح فرد مورد مشاوره را در مسیر درست فعالیت اقتصادی خود قرار بدهد. از این رو عمده فعالیت های مرتبط با کسب و کارهای مبتنی بر اپلیکیشن را می توان در سه دسته تقسیم بندی نمود.

     فعالیت ‌های مبتنی بر فروش کالا
     فعالیت‌ های مبتنی بر فروش خدمات
     فعالیت ها مبتنی بر آموزش و فروش محتوا

در پایان این سخن در باب راه ‌اندازی کسب و کارهای مبتنی بر اپلیکیشن در مسیر مشاوره آی تی ، اگر چه بسیاری از این کسب و کارها در مسیر تلاش و کوشش هدفمند و برنامه‌ریزی شده ی صاحبان آنها ایجاد شده اند، اما یقیناً این موفقیت همراه با کسب دانش فعالیت‌ های کسب و کار در فضای مجازی بوده است. دانشی که اکثر صاحبان این کسب و کارها غالباً از طریق کسب تجربه به دست آورده اند و امروزه بسیاری از همان افراد با احساس مسئولیتی که نسبت به فعالیت خود احساس می کنند، در غالب مشاوره آی تی سعی در انتقال تجارب خود دارند. تجاربی که می ‌توانند به راحتی افراد جوان و جویای کسب و کارهای مبتنی بر اپلیکیشن را راهنمایی مطلاپلیکیشن باشد
 پشتیبانی اپلیکیشن اندروید   پشتیبانی برنامه اندروید   پشتیبانی برنامه اندروید در تبریز   نمونه کار طراحی اپلیکیشن اندروید و ای او اس   پشتیبانی اپلیکیشن اندروید و iOS   نمونه کار ربات تلگرامی    پشتیبانی اپلیکیشن اندروید   پشتیبانی اپلیکیشن   پشتیبانی اپلیکیشن اندروید در تبریز   پشتیبانی آپدیت اپلیکیشن اندروید 
١٣٩٨/۶/٢٧ ١١:٢۶:١٣
|
به اشتراک گذاری:

مشاوره

طراحی

اپلیکیشنمشاورهطراحی

اپلیکیشن

مشاوره طراحی اپلیکیشن
گفتگو در مورد طراحی اپلیکیشن